Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Destek Program içeriği

Program tamamen Özyeğin Üniversitesi Hazırlık öğrencilerine yöneliktir. Dersler her seviye için ayrı sınıflarda ya da tercihinize göre birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Ders içeriği tamamen ÖZÜ Hazırlık Kur atlama odaklı olarak, İngilizce altyapı, Akademik Kelime Bilgisi, Writing, LAT ve MAT sınavlarına yöneliktir. Reading, Listening ve Writing konuları üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır.

Eğitmenler

Bütün hocalarımız Özyeğin  Üniversitesi Hazırlık (SCoLA) sisteminde uzman ve hazırlık geçmiş olan eğitmenlerdir. Öğrencilerimize İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında program boyunca destek verilmektedir.

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Ders Kaynakları

Program boyunca seviyenize göre hazırlanmış ders kaynakları kullanılmaktadır. Bunlar her dönem güncellenen özgün materyallerdir. Öğrencilerimize derste kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulan ya da eksiklikleri olan her konuda ek materyal desteği verilmektedir.

Bütün ders materyalleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Birebir Etüt Dersleri

Bütün öğrencilerimize program boyunca ders saatlerine ek olarak zorlandıkları ya da ihtiyaç duydukları konularda hocalarımıza birebir ücretsiz ek dersler yapmaktayız.

Birebir Essay Kontrolleri

Writing ödevlerinde değerlendirmeler bireysel feedback verilebilmesi için birebir çalışma olarak yapmaktayız.

Ders Çalışma Salonları

Öğrencilerimizin ders saatleri dışında diledikleri zaman ders çalışıp hocalarına soru sorabilmeleri için kurum binalarımızda özel alanlar ayrılmıştır. Öğrencilerimiz böylece kurumumuzda her zaman der çalışıp soru sorabilme imkanına sahiptirler.