TRACE Sınav Kaynakları

Eğitim programımız süresince Özyeğin Üniversitesi hazırlık sistemine özel hazırladığımız özgün kitap ve materyallerimiz bulunmaktadır. Bunlar her dönem güncel sınav içeriklerine göre güncellediğimiz özgün kaynaklardır.

Özyeğin Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencilerine yönelik kurslarımız öğrencilerin İngilizce seviye ve okuldaki düzeylerine göre Hazırlık Atlama-TRACE Kursu ya da Hazırlık Destek formatındadır.

Her iki eğitimde de tamamen amaca yönelik özel olarak hazırladığımız kitap ve diğer materyallerimiz kullanılmaktadır.

Özyeğin Hazırlık Atlama eğitimlerinde TRACE sınav içeriği esas alınır. Bütün sınav bölümlerine çalışılır. Sınav bölümleri dışında öğrencilerimizin akademik İngilizce eksiklerinizi tamamlamak için TRACE ileri gramer ve kelime çalışmaları yapılmaktadır.

Hazırlık okuluna devam eden öğrencilere yönelik olan Özyeğin Hazırlık Destek kurslarımızda dersler okul müfredatı dikkate alınarak yapılır. Okulda kullanılanlar dışında nokta atışı hazırladığımız kaynaklarla öğrencilerimiz okul programının hep bir adım önüne geçerek dönemi tamamlarlar. Program boyunca okulda yapılan Ödev, Quiz, MAT ve LAT sınavlarına yönelik olarak ek çalışmalar yapılır.

 

Özyeğin TRACE Kaynak İndirmek için tıklayın.

Özyeğin Hazırlık Atlama TRACE için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.